
Yksilö/perhevaraukset käyttöön 1.1.-15.1.2022 väliseksi ajaksi.
WOD päivätreenit ovat tauolla ko ajanjakson. OT-treenejä varten kirjoitamme treenejä seinälle mitä voi omatoimisesti suorittaa.
Bemer ja RecoveryPump lahkeiden käyttö varataan normaalisti. Varaa palveluiden käyttö ennakkoon kulkurista. (tai suoraan Niklakselta)
Tähän mennessä omatoiminen treenaaminen on ollut sallittua kun tiloissa max 10hlöä yhtäaikaa. Tämä ei voi jatkua uusien määräysten myötä.
Tiloja "vuokrataan" yhdelle asiakkaalle tai samassa taloudessa asuville jäsenille kerralla 60min varauksin. Varaukset alkavat tasatunnein.
Varaus onnistuu viestillä 046 876 2262 tai niklas@tnsport.fi
Esimerkkiviesti: pe 7.1. klo 15-16.
Minä kuittaan ajan ok:ksi ja lisään varauksen jäsennumerolla kalenteriin. Kalenterista voit myös katsoa vapaita aikoja itselle:
Kalenteri löytyy suoraan myös nettisivujemme alareunasta:
➡️Salin käyttövuorot⬅️
Varauksien määrää rajoitetaan enemmän jos tähän katsotaan tarvetta. Kerralla voit tehdä itselle 2 varausta/hlö. Varaus tehtävä mahdollisimman ajoissa, min 2h ennen käyttöä.
▪️Ole täsmällinen omissa vuoroissa.
▪️Älä käytä pukuhuoneita.
▪️Ilmoita myös peruutukset hyvissä ajoin.
▪️Salissamme ei saa siis yhtä aikaa treenaa eri talouden henkilöitä.
▪️Leimaa asiakaspalvelun näytöltä tilan käyttö normaalisti salille tullessasi.
Varausjärjestelmä on käytössä 1.1.2022 alkaen!
Turvallista loppuvuotta ja parempaa uutta vuotta 2022!
-Niklas & Tanja-